Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one S -hez vettem kinecte...

Tebuz kérdése:

Xbox one S -hez vettem kinectet, természetesen adapterrel. Mikor csatlakoztatom akkor az internetem nem működik wifin csak ha egyenesen a net kábelt dugom az Xboxba.Mi lenne a megoldás? Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Az elején még működött, kb. egy hét után jelentkeztek a problémák, Mikor csatlakoztatom akinek tehát akkor az internetem megszűnik működni az Xbox one on. Ha direktbe van csatlakoztatva az internet az Xboxhoz kábelen keresztül működik, a wifinél jelentkezik ez a probléma

2023. jan. 24. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sohasem hallottam még ilyet pedig 2001 óta megvan az összes Xbox. Csak arra tudok gondolni, hogy az adapter nincs rendesen árnyékolva és zavarja az adóvevőt. Ez valami utángyártott vagy eredeti Microsoft márkájú? Úgy tudom nem sok ilyen adaptert gyártottak hivatalosan ezért sok az utángyártott.
2023. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy eddig még nem hallottál erről a problémáról, de ez a kérdés fent áll az Xbox hivatalos oldalán is. Amúgy pont ez volt a probléma amit mondtál, az adapter közel volt az Xboxhoz és fedte a wifi jelet. Úgyhogy nagyon köszönöm a válaszodat, probléma megoldva.

Adaptert egy 20cm helyeztem el az Xboxtól és így már működik.

2023. jan. 25. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!