Mennyire szól jól az LG LHB675 5.1 Házimozi rendszer?

Figyelt kérdés
Jobban szól mint pl egy rendes 5.1-es LG, Sony, Samsung, Panasonic házimozi rendszer?

2023. febr. 19. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Egy rendes 5.1-es rendszer mellett ez labdába se rúghat. A rendes alatt pedig azt értem, hogy egy házimozi erősítő, ami legalább 10+ kiló, és egy fadobozos hangfalszett.

Hallgass meg egy ilyent, utána nem akarsz majd "egydobozos" házi-mozit venni.

2023. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ez egy 100ezer forintos duplamelynyomos 1kW os hangfalszett (6x167W)

nagymeretu, 1meter magas

es van sullya, az egesz majdnem 10kg

Es fabol van a "doboz"

2023. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mondjuk ennek darabja annyi amit ir vagyis 8,2kg a ketto


[link]

2023. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

#2 Én csak magára az erősítőre írtam, hogy az önmagában 10 kiló a benne lévő táp miatt! :) Mert ugye a hangfalak meghajtáshoz kell power.

Az egydobozos alatt pedig, hogy mindent az egy dobozban rendszer

Az meg, hogy itt nagy számokkal dobálóznak a leírásban, csak a gyártók vakítása, mert mindenféle mértékegységeket kitalálnak erre, ez a 167 watt is csak RMS teljesítmény , vagyis ha ennyit ráküldünk azt még elviseli a hangfal, de csak rövid ideig. De ez nem egyenlő a zenei teljesítménnyel, ami persze a kisebb szám miatt nem mutat olyan jól a dobozon. ;)

Nincs jó véleményem ezekről. Mikor betörtek a piarca ezek a házi-mozik, akkor egy ismerős villogott vele, de az enyémhez képest nem szólt teljes hangsávon, pedig nekem is csak egy Yamaha házi-mozi erősítőm van egy Jamo hangfalszettel.

2023. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ironikusan irtam persze nem lathato hogy ugy irtam

csak viszont azert ez valakinek draganak szamit

illetve helytakarekosag miatt ilyen torony jobb neki


masik valaszom alapjan viszont latszodhat hogy egy picit komolyabb 2 fangfal sulya es ara mennyi, amik sokkal kisebb erositot birnak papiron

2023. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!