Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért sötétül el a monitorom...

Miért sötétül el a monitorom 2-3 másodpercre, ha be van kapcsolva a fűnyíró, porszívó, turmixgép?

Figyelt kérdés

Főleg akkor, mikor elindul vagy leáll kint egy fűnyíró, bent egy turmixgép, porszívó?


Mintha zavarná a jelét vagy ilyesmi.


Mit lehet ezzel kezdeni?


PC-gond nem lehet, mert tök más konfiggal összekötve is csinálja.



2023. febr. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell a lakás kábelezését normális vezetékekre meg szerelvényekre
2023. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
82%

Tipikus HDMI betegség.

Zavarérzékeny.

2023. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt nekem is, aztán vettem egy drágább, minőségibb HDMI kábelt, és megszűnt a probléma.
2023. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Mindegyik észrevétel igaz lehet, akár a gyenge hálózat, akár rossz minőségű átjátszókábel, sőt még az adott gépek zavarszűrési hibái is bejátszhatnak. Ha nem durva a dolog és mivel időszakos a jelenség akár korrigálás nélkül is hagyható de azért nem árt kiszűrni a gyenge pontokat, ha nagyon zavaró akkor mindenképp.
2023. febr. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

"indegyik észrevétel igaz lehet, akár a gyenge hálózat, akár rossz minőségű átjátszókábel"


Igen.

Azonban én először a HDMI kábelt cserélném ki egy jobb minőségűre, két okból:


1. A probléma legvalószínűbb oka a zavarérzékenység. Kb 10-ből 9 esetben.

2. A kábelcsere egyszerűbb, gyorsabb, olcsóbb. Kevésbé fáj ha attól nem javul a helyzet.


Ha ez nem jön be akkor jöhet a ház szétvésése az mmfali vezeték helyett csövezés és az alu rézre cserélése... :))

2023. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem gyakori, de egy hdmi kábelt lehet veszek, mármint márkásabbat. Vettem már egyet pár éve, mert erre gondoltam én is, de az se volt különösebben márkás.
2023. febr. 23. 13:28
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek megfelelően jó minőség már?


[link]


Elég sok zavarmentesítést tartalmaz.

2023. febr. 23. 13:42
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Fel sem tételeztem, hogy falbontással kezdi a kérdező.:D
2023. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!