Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezetékes füllhallgató 5000-10...

Kedd99 kérdése:

Vezetékes füllhallgató 5000-10000 Ft között zenehallgatásra. Mit érdemes figyelni vagy hogy válasszak ?

Figyelt kérdés
Nézegettem a paramétereket de nem nagyon értem mi alapján kéne döntenem hiszen alig térnek el egymástól. Régen jbl tune 110em volt amivel meg voltam elégedve ezért is gondoltam hogy ujra ilyet veszek de néztem hogy pl van a jbl tune 210 ami csak +1000 ft de fogalmam nincs mi a különbség köztük csak gondolom ujabb. Sok helyen viszont sony mdrx b55ap láttam amit nagyon jónak mondanak. De erröl is van pozitiv és negativ értékelés is. Esetleg ti tudtok valamit ajánlani ?

2023. márc. 13. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ár-értékben Philips, vagy ha nagyon jó kell, akkor a Superlux még ebben a szegmensben is meglepő az áráért.
2023. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!