Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért veszitek még mindig meg...

Miért veszitek még mindig meg az Xbox konzolokat és minek bíztok annyira a Microsoftban?

Figyelt kérdés
Már egyszer kiírtam egy kérdést ahol megbeszéltük, hogy a ps5 sokkal stabilabban és jobban viszi viszi a játékokat mint az Xbox Series X. Az erősebb hardver csak jó parasztvakítás ha a Microsoft nem tudja és nem is akarja jól optimalizálni a konzoljait. A Sony viszont ezt megteszi és jogos, hogy a ps5 drágább mint az Xbox Series X. De nézzük meg akkor pl a Xbox Series S miért csak akkor éri meg ha új konzolt akarsz. Mert ha használt is játszik akkor vegyetek ps4 prot. Szinte ugyanazt tudja csak sokkal kevesebb gondod lesz vele. Meg persze megint fel kell hoznom a ps javára, hogy sokkal több exluzív cím van rá. Aki játszani akar a Halo 5-el vagy még azzal az 1-2 Microsoft exluzív címmel az vesz egy sima. Xbox Onet 40 ezerért azt szevasz. Az a pár játék max ennyit ér. De a a ps4 megint csak lealázza ezt is. Xbox One S szinten van az a konzol. A ps3 megint csak jobb mint az Xbox 360. Az első xboxot meg ne is említsük egy napon a ps1 és ps2-vel. Lehet, hogy a ps1-nél jobb kicsit. De volt az első igazi, stabil, meghatározó konzol. És a Sony ezzel indította be a örületet. A első xbox senkit nem érdekelt. Az eladási számokat is láthatjuk az összes generációban látszik, hogy a Sony a konzolok királya. És ti még képesek vagytok elhinni a hazug Microsoftnak amiket a Sonyról hazudik azért, hogy a birkákat megtudják vezetni. Mert olyan rosszul állnak konzol téren, hogy próbálják menteni a menthetetlent. A nem sokára megjelenő ps5 pro viszont teljesen lefogja takarítani a pályáról a Microsoftot minden téren. És ez lesz az egyedüli trón örökös végre. És a Microsoft mostmár legalább soha többet nem lesz méltó arra, hogy a ps pro konzolok cipőjenek a sarkát megcsókolja! 😂

2023. márc. 17. 01:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Oké, lefordítom. PS fanboy-kodsz és itt akarsz vitát kelteni, eléggé lerí ebből a szövegből, hogy nem valós kérdés, csak vita generálási szándék.
2023. márc. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Uhh haver, ilyen PS ömlengést még az igazi PS fanbojoktól sem hallottam. Trollkodásnak gyenge, ha pedig komolyan gondolod amit írtál, akkor elég komoly bajok vannak a fejedben.
2023. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Vitát akarja generálni, jelentettem is, végigolvasva elég egyértelmű a dolog.
2023. márc. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék vitát generálni. Miért alakulna ki ebből vita nem kezdtem el ócsárolni azt aki Xboxot vesz. Csak leírtam azt, hogy mi az igazság. Az a tény, hogy a Sony jobb konzolokat gyárt. A Microsoft meg a konzoljaival, windowsal és minden mással csak szívatja az embereket.
2023. márc. 17. 02:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés még sok más témakörben előkerül. Miért támogatod/szereted ezt, mikor nyilvánvaló, hogy a másik sokkal jobb... Talán mégis vannak érvek, amiket nem veszel figyelembe.
2023. márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Fizet neked a Sony hogy ezt kiírd, vagy magadtól, önszorgalomból vagy ennyire szolgalelkű?
2023. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"Már egyszer kiírtam egy kérdést ahol megbeszéltük, hogy a ps5 sokkal stabilabban és jobban viszi viszi a játékokat mint az Xbox Series X."

Ezt valamivel alá is tudod támasztani?


"Az erősebb hardver csak jó parasztvakítás ha a Microsoft nem tudja és nem is akarja jól optimalizálni a konzoljait."

Nem a MS-nek kell optimalizálnia a 3. fél által készített játékokat.


"De nézzük meg akkor pl a Xbox Series S miért csak akkor éri meg ha új konzolt akarsz. Mert ha használt is játszik akkor vegyetek ps4 prot. Szinte ugyanazt tudja csak sokkal kevesebb gondod lesz vele."

1: Miért lenne gond az SS-el? 2: PS-en nem tudsz Xbox exlkúzivokkal játszani, Xbox-on pedig PS exklúzívakkal, azért ez elég nagy különbség.


"Meg persze megint fel kell hoznom a ps javára, hogy sokkal több exluzív cím van rá."

És ha mondjuk egyik sem érdekel, mert Forzázni szeretnék?


"Aki játszani akar a Halo 5-el vagy még azzal az 1-2 Microsoft exluzív címmel az vesz egy sima. Xbox Onet 40 ezerért azt szevasz. Az a pár játék max ennyit ér. De a a ps4 megint csak lealázza ezt is. Xbox One S szinten van az a konzol."

Jól van, te sem éppen a legélesebb kés vagy :D


"A ps3 megint csak jobb mint az Xbox 360."

És ezt megint mire alapozod? :D


"Az első xboxot meg ne is említsük egy napon a ps1 és ps2-vel. Lehet, hogy a ps1-nél jobb kicsit. De volt az első igazi, stabil, meghatározó konzol. És a Sony ezzel indította be a örületet. A első xbox senkit nem érdekelt. Az eladási számokat is láthatjuk az összes generációban látszik, hogy a Sony a konzolok királya."

Te tényleg nagyon sötét vagy :D

A PS3-hoz képest az X360 eladási csak picit vannak elmaradva, mai napig a 360 a legsikeresebb konzolt, de ha megnézed rendesen, Wii-ből jóval többet adtak el még így is. A top 3 legjobban keresett konzolból kettő Nintendo. Sőt, a top10-ből is 5 Nintendo. Akkor hogy is van ez?


"És ti még képesek vagytok elhinni a hazug Microsoftnak amiket a Sonyról hazudik azért, hogy a birkákat megtudják vezetni. Mert olyan rosszul állnak konzol téren, hogy próbálják menteni a menthetetlent."

Mik azok a hazugságok? Majdnem 20 millió eladott Xbox úgy, hogy kevés exklúzív játék van rá egyáltalán nem rossz teljesítmény szerintem.


"A nem sokára megjelenő ps5 pro viszont teljesen lefogja takarítani a pályáról a Microsoftot minden téren. És ez lesz az egyedüli trón örökös végre. És a Microsoft mostmár legalább soha többet nem lesz méltó arra, hogy a ps pro konzolok cipőjenek a sarkát megcsókolja!"

Szegények biztosan megijedtek, csak gondolom elfelejtetted azt is, hogy az Xbox is ugyanúgy készül egy refreshel és fogalmad sincs, hogy melyik hogyan fog teljesíteni.


"Miért alakulna ki ebből vita nem kezdtem el ócsárolni azt aki Xboxot vesz. Csak leírtam azt, hogy mi az igazság."

Az egyetlen igazság az, hogy kretén vagy :D


"Az a tény, hogy a Sony jobb konzolokat gyárt. A Microsoft meg a konzoljaival, windowsal és minden mással csak szívatja az embereket."

Miért lenne tény? Azért, mert te ezt mondtad? Arcade és S 360-om is van, egyikkel sem szivatott meg engem senki, nagyon jó és szórakoztató perceket töltöttem el annó mindegyikkel, sőt pont pár napja vettük elő és játszottunk rajta és továbbra sem csalódtam.

2023. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Menj ki a jó levegőre, sportolj, olvass könyvet, szerezz barátokat, találj hobbit. De legalább csinálj valami értelmes dolgot. Mert az időt és energiát, amit ilyen vergődő kérdések kiírásába fektetsz, sokkal jobb dolgokba is tudnád fektetni. A saját mentális egészséged érdekében.

2023. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Van egy évtizedes örök igazság, hogy a PS fanok azok igazából nem a saját konzoljukat szeretik hanem a többit utálják.
2023. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Hm, szegény xbox és az ultimate előfizetése, amivel gépen és konzolon is több mint száz játékkal játszhatsz, arról nem is beszélve hogy elég sok cross play játék is van benne, szóval olyanokkal is játszhatsz, akinek PC-je van,például barátokkal (feltéve hogy van, persze).
2023. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!