Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy laptopot Windows...

Vettem egy laptopot Windows 11 van rajta,xbox alkalmazásba nem tudok bejelentkezni,hogy tudnék?

Figyelt kérdés

Teljesen új a laptop,letöltöttem az xbox alkalmazást és kérte a nevet meg mittudom én és véletlen csináltam egy új felhasználót :( Kilépni kitudok belőle,de nem tudok belépni a sajátomba amibe szeretnék.

Ezt az újat meg jegyezte és csak ez van ott.

Rámegyek hogy másik fiókba való bejelentkezés de úgy sem sikerül,csak abba jelentkezik de amit létre hoztam.

Kész káosz nekem ez a windows 11

Már próbáltam azt is hogy letöröltem,újra feltelepítettem az xbox alkalmazást de akkor is abba lép be


2023. ápr. 1. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Win10van, de az Xbox appnak ugyanannak kellene lennie. Kijelentkeztem és amikor újra bejelentkeztem akkor ott van, hogy fiókváltás a bejelentkező képernyőn. Neked ez nincs?
2023. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fú már sikerült nagy nehezen,de azért köszi.

Csomó windows frissités volt meg nem tudom be volt lassulva az egész,de most valahogy helyre állt és sikerült :)

2023. ápr. 2. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt, hogy valami Xbox app nem ment és le kellett frissíteni az egész windowst (több újraindítás is kellett) mire helyreállt.
2023. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!