Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi pénzért lehet kapni...

Mennyi pénzért lehet kapni olyan fejhallgatót ami már elég jónak számít?

Figyelt kérdés
Mennyi az a minimum pénz amennyiért már elég jó hangzású fejhallgatót kapni? Bluetooth vagy 3.5mm jack vagy usb ami szóba jöhet, ezenbelül mindegy, amelyik a legjobb. Mennyi a minimum? Mondjuk egy akg vagy sennheiser márka vagy valami hasonlóból

2023. ápr. 5. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

M50X nyilván jó kis fejes, csak gondolom véges a keret.

A fejhallgatók ára is szépen felment az utóbbi időben.

#8.

Szerintem Creative GX1 már hoz egy tűrhető szintet.

Zártból ezeket javaslom:

[link]

Ez egy mélyorientált fejhallgató, elektromos zenére nagyon ajánlott. Hátránya, hogy azért vigyázni kell rá, mert a akadnak problémák az anyaghasználattal. Hozzátéve nagyon kényelmes és meglepően jól szól.


[link]

Egy igazi mindenes, van benne mély és magas is, előbbiből kicsit kevesebb. Zenehallgatásra simán jó, stúdió fejes klónja.(Takstar Pro 80)

Kitűnő anyaghasználata van.


[link]

A hangképe közel tökéletes, mivel kivétel nélkül mindenre alkalmassá teszi. Ebben azért van mély is rendesen, és nagyon részletgazdag is. Ha van keret fejhallgatóra akkor mindenképpen ezt, én az M50X-nél is jobbnak tartom.


Most én ezt a 3-t tudom ajánlani.

Azt javaslom hallgasd meg személyesen, elég ismert darabok szóval van rá lehetőség.

A HyperX-t akár Mediamarktba, szerintem a Oneodio-t is meg lehet ott is, ill. az M40X-t stúdió/hangtechnika boltokban.

2023. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Morzsi007 ***** válasza:
Igen, nem mindegy a keret, ami szánunk rá. Használtan is meg lehet venni ezeket, ha ez nem probléma. Én is így vettem a mostani M50X-et, a gyári párnák gatyák voltak, de kaptam mellé másikat, viszont vettem hozzá eredetit, azzal jobb a hangja számomra. A fejeshez féláron jutottam kb. Ennyit megér az a hang.
2023. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én kettőt használok. Az egyik egy Sennheiser HD 4.40 BT, úgy 30k volt, ha jól emlékszem. Nagyon jó, kényelmes, jó hangzása van és egy feltöltéssel nagyon sokáig működik. Ami hiányzik, azok a mély hangok, abban nem túl jó, de elvileg lehet kalibrálni, illetve használhatsz valami equalizer app-ot, és akkor ez megoldódhat.


A kisebb (12-15k volt) egy Panasonic RB valami, kicsit sérülékenyebb kivitelű, de az árához képest jó hangzású fejhallgató.


Hozzáteszem, hogy egyáltalán nem vagyok nagy audofil, nincsenek túl nagy elvárásaim (látszik az árakból is szerintem).

2023. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egy BlitzWolf bw-hp2 pro bluetooth + kábeles fejhallgatót vettem másfél hónapja, 20k volt, 2 napos kiszállítással együtt. Fantasztikus hangja van, egy töltéssel nagyon sokáig bírja az akkuja, április elsején töltöttem fel legutóbb. Ma április 17.-e van és még mindig van benne 30% mindennapi használat mellett... Erősen ajánlom!
2023. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!