Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation felhasználók! Mi...

Playstation felhasználók! Mi miatt választjátok a Sony konzoljait?

Figyelt kérdés
Le szeretném szögezni, hogy nekem van Playstation 5 és Xbox Series X konzolom is. És óriási különbség van a 2 konzol között. A Playstation-ön jóval rosszabbul futnak a játékok, mint az Xbox-on. A kontoller-ben is óriási különbség van. A PS5 kontroller 4 hónapig működött azután elromlott, míg nekem van Xbox One kontrollerem ami 5 éves és teljesen hibátlanul működik. Meg a Playstationnél maga a gép és a kontroller is szinte a legrosszabb minőségű műanyagból van ráadásul a hozzá kapott kábelek is nagyon rossz, kínai minőségűek. Az Xbox-nál pedig minden prémium minőségű. Ráadásul az Xbox még olcsóbb is volt a múltban.

2023. ápr. 13. 17:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul a Microsoft-ra szokták mondani, hogy nincsen saját játékuk, ahhoz képest már 7 Xbox játék kijött, míg egy Sony játék sem
2023. ápr. 13. 17:04
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

1. Haptikus visszacsatolás

2. Tárhelybővítés

3. Exkluzívok minősége

4. PSVR 2

Nincs semmi bajom a ps kontrollekrekkel, sőt sokkal kézhezállóbb nekem mint az xbox-os.

Nálam pont fordítva történt XD előbb ment tönkre az xbox-os.

De szeretem az xboxot is de inkább ps-es vagyok.A töltőm pedig olyan, hogy rá kell rakni a kontrollert (töltőállomás,egyszerre 2-t is lehet tölteni,ps) és a kábel nem szar minőségű kicsit sem.Bár szerintem a kontroller sincs szar minőségű műanyagból, hozzá kell tenni tudtam volna olcsóbbat venni mert így 2db volt 11k.

2023. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén én éppen a kontroller miatt választottam a kettő közül a PS-t. Megfogtam a PS4 meg Xbox kontrollert is és jobban éreztem a PS nél, hogy inkább evvel játszanék. Persze sok fajta PS kontroller létezik különböző gyártóktól, lehet valami minőségit találtam meg.

És később kiderült jól választottam mert a last of us lett a kedvencem, szar lett volna erről lemaradni.

Amúgy no offense de nektek minek van PS és Xbox is legújabb szériában? Ennyire nincs mire költeni?

2023. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valaki cigire, piára, drága iPhone-ra cseszi azt a penzt..
2023. ápr. 13. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért lettünk lepontozva?
2023. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Én azért választottam a ps-t, mert szeretem a kínai minőségű kábeleket!
2023. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de egy telefonhoz jobb minőségű kábelt adnak, mint egy PS5-höz.
2023. ápr. 13. 18:52
 8/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul a Sony egy sokkal kisebb cég, mint a Microsoft
2023. ápr. 13. 18:52
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem unod még? Még vagy 10x feltetted azt a kérdés, csak mindig máshogy.

Ha van két konzolod, akkor játsz! Minket meg hagyj békén!

2023. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy tényleg qrva sok ilyen kérdés van.Egy páran feltették ezelőtt.Amúgy tök jó, hogy kérdezel valamit és aki nem azt írja amit szeretnél azt lepontozod mert más a véleménye.
2023. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!