Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van igény dvd-blu-ray lejátszó...

Van igény dvd-blu-ray lejátszókra ? Viszik veszik még őket vagy annak már vége ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Annak mar 5 eve is vege volt.
2021. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz ,de jófogáson sok hirdetésben kiírják,hogy szállítják. Árukeresőn kapni még új készülékeket. Nem megválaszolni akarom a kérdésemet csak rájönni a dolgokra,hogy csak lehet erre még igény,de ti megmondjátok.
2021. nov. 22. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nincs ra igeny, a megmaradt daraboktol probalnak szabadulni, keves sikerrel.
2021. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Réteg termék lett.

Mire beindult volna megjött a streaming.


Van azért jó oldaluk is.

Sok embernek maradt egy halom CD/DVD lemeze.

Egy olcsóbb is mindent lejátszik.

Egy komolyabb aztán mindent is, ráadásul hifisek belépő futóműnek is használják a jobb típusokat.

Így alap házimozira is alkalmas. DVD/BlueRay lejátszó, többnyire Netflix is van benne. Elég jó minőségű CD lejátszó is.

Mi kell még?


Én is kiraktam a DVD lejátszómat és vettem egy kicsi BlueRay lejátszót használtan, tip topp. Sony. Kifogástalanul működik.


Gyártanak még de nem sokan, és nem sokat.

Meddig? Az kérdéses. Ameddig a DVD és BlueRay kereslet le nem esik annyira hogy már a hobbisták se fogják megvenni addig mennek a gyártósorok.

Egy utolsó darabot szerintem beszerzek. Egy Sony -t. Nem emlékbe hanem lejátszani bármit ami lemezen van :)

2021. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is az van amit a 3-as válaszoló írt. Megmaradt készlettől szabadulnak, de újat biztosan nem rendelnek be (lehet nem is lehet már).


Már a streamelések világát éljük, Netflix, Hbo Go, Amazon Prime stb.stb.


Felesleges porfogók ezek már egy lakásban.

2021. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

#5 Legtöbb lakásban felesleges lesz, de gyártanak újakat, pl olyan hülyéknek mint én :)


Vagy ha keresek egy filmet és éppen nincs fent egyiken sem mert amúgy azért egynél többre eleve nem sokan fizetnek elő.

Akkor előkapom lemezen és megnézem. Van amit itt ott amott meg lehet venni online az igaz.


Viszont komolyan ki tartja számon hogy melyik filmje hol melyik platformon van?

Abban reménykedem hogy valahogy konszolidálódik a helyzet előbb vagy utóbb...

2021. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen vennék PC-hez usb blu-ray írót ha 15ezerFt alatt árulnák mint a DVD írókat. Legfőképp hogy a blu-ray lemezeimet hdd-re arhiválhassam.
2021. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam például máig az elsődleges filmbeszerzési forma a DVD, mert:


1. Könnyen beszerezhető

2. Párszáz forinttól is vannak már jó filmek

3. Csak egyszer kell megvenned, onnantól örökre a tiéd, nincs előfizetés, felhőtárhely vagy egyéb, amik miatt gebasz esetén elveszhetne a film

4. Ha vigyázol a lemezre, akkor akár örökéletű is lehet!


A Blu Ray hasonló, formátum, de jóval drágább, cserébe viszont FHD-ban van rajta a film! Egyetértek, hogy inkább rétegtermék lett, mert vannak, akik elavultnak tartják, de olyanok is, akik hozzám hasonlóan keresik őket! Amiket most írtam, az kiindulópont arra, hogy a filmekre lehet kereslet, de a lejátszó már ritkább, kevés igény van rájuk, mivel a modern játékkonzolokat (PS, Xbox) veszik mint a cukrot, és bár inkább játékra, de azok is le tudnak játszani DVD és Blu Ray lemezeket is egyaránt, többfunkciós eszközök!

2021. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Blu-ray hatalmas durranás volt, és legalább akkora durranással el is avult, 2-3 évet alig tartott a térhódítása.
2021. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!