Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy sztereo erősítőm....

Kevin9 kérdése:

Van egy sztereo erősítőm. (képet csatolok) egy bemenet működik rajta,az adaptor in. Ha a tape1 rec kimenetét és az adaptor in-t összekötom,az elolapon levo (rec selector) kapcs.-val ki tudom valasztani, hogy mi szoljon es szol. Lehet ebbol problema?

Figyelt kérdés
Pioneer A-502R a szoban forgó erősítő

#Pioneer #szórakoztató elektronika #Sztereo erosito #Tape rec
2023. ápr. 22. 17:03
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ez önmagában nem probléma, de remélem, nem a hiányzó átkötéseket akarod így pótolni:

ttps://www.springair.de/en/pioneer-a-502-r/h63985

Mert akkor inkább az átkötést pótold.

Meg a szokásos, jelenidőben fogalmaztok (kérdezők), így nem lehet érteni, hogy ezt így vetted vagy nálad romlott el vagy mi van.

2023. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
2023. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Ez a dolog, amivel össze van kötve az adaptor out-in nincs meg. Még az előző tulajnál veszett el. Viszont amikor átkapcsolom másik bemenetre akkor egy ventilátor pörgéséhez hasonlító hangot ad ki az erősítő (és csak ez szól, az eszköz, amit rákötök nem szól) (Nem a hangfalkimeneten, hanem a szellőzőnyílásnál). Ez a jelenség, nincs jelen, mikor cd bemenetre van kapcsolva. Erről a furcsa hangról egy szerelőt szerettem volna megkérdezni. Ezért szeretnék másik megoldást keresni, a több eszköz csatlakoztatására úgy, hogy ne kelljen masik bemenetre átkapcsolni. Ezért vettem meg, mert láttam, hogy csak ez a bemenet működik, és nincs meg ez a dolog, (úgy hallottam h jumper-nek hívják, de nem tudom hogy igaz-e) gondoltam, ha belerakok egyet (mert volt ilyen itthon) működni fog, de sajnos nem működik ezzel sem.
2023. ápr. 22. 21:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Így viszont működik, de nem tudom, hogy ártok-e az erősítőnek ezzel. ("Bekötöttem" így, kipróbáltam, működik, azóta ki van kapcsolva, nehogy baja legyen.
2023. ápr. 22. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést. Nem fogalmaztam pontosan. Ez a furcsa hang jelen van akkor is, ha ezzel a jumperrel össze van kötve az adaptor ki és bemenete, és úgy dugom bele az RCA kábelt akár a line akár a tuner, vagy akármelyik másik bemenetbe. Válaszod előre is köszönöm!
2023. ápr. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!