Beszereztem 2 db DAP AUDIO MC10-et ami speakon dugós, de az erősítőm az csiptetős. A kérdésem a következő lenne: Hogyan tudnám átkötni a hangfalat csiptetősre?-úgy hogy a hangfal ereje és minősége ne romoljon?

Figyelt kérdés

Az erősítő egy Kenwood ka-3060.

Köszi a válaszokat.



#hangfal #DAP AUDIO
2023. máj. 2. 19:32
1 2
 11/14 Salx Narval ***** válasza:
2023. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Morzsi007 ***** válasza:
Ha jól láttam 30000 Ft/ db a hangfal, nem ismerem, de piezzo magasok vannak benne. Hifi-re nem a legjobb, ha számítana a minőség.
2023. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Soundlab hangszórók vannak benne, esetleg erről a márkáról vélemény?

Köszi

2023. máj. 5. 12:01
 14/14 Salx Narval ***** válasza:
Nagy hanghűségük nincs, viszont brutális hangerő és strapabíróság jellemzi. Kis szobákban és szűkebb zárt tereken nem jól szólnak, szabad téren, v csarnokokban távolabbról hallgatva is átütő a hangjuk. Kell nekik a tér ahhoz, hogy élvezni lehessen az előnyeit, nem igazán való szobai használatra. Amúgy én jónak tartom a minőségi piezzokat is, pl egy "veterán" motorola odatehető bármelyik selyem, v titán dom mellé, az viszont igaz, hogy ezeknek is kell a tágas tér és nem szerencsés ha a hallgató felé néznek, el kell őket forgatni jobbra-balra beépítéskor.
2023. máj. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!