Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyerek okosórát hol érdemes...

Gyerek okosórát hol érdemes várásolni?

Figyelt kérdés

Mindenképp olcsó, kicsit gagyibb kategórát szeretnék.

Anyukámnak lenne nem ért a "kütyökhöz" viszont sokszor elmegy telefon nélkül otthonról, elfelejti és az egész csalás aggódik miatta, hogy valahol rosszul lett mert szegény beteg.

Milliószor mondtuk neki hogy a telefont vigye hol eltudjuk érni de nem mindig sikerül. Ezért gondoltam órára amit talán magán hagyna illetve azon van olyan funkció amit látjuk merre van.

Nem szeretnék drágát nem tudom mennyire sikerül neki kezelni, igazából ha a hívást feltudja venni az tökéletes illetve nem szeretném hogy ellopják tőle mert elég jóhiszemű.


2023. jún. 8. 17:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#8-9

Pontosan így van, Köszönöm!

Fb csoportban láttam, hogy anyukák vettek a gyereküknek és bevállt onnan jött az ötlet, de már nem találom a posztot.

Köszi a linket, ez az ár tökéletesen megfelelne és a leírása is jónak tűnik.

Köszönöm még egyszer.

2023. jún. 8. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!