Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyen tv-ből, hogyan kellene,...

Ilyen tv-ből, hogyan kellene, kis hang erősítőt össze építeni? Ugye van benne, Melyik panel, melyik panel részet kell használni, hogyan lehet megépíteni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 7. 12:33
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Szenzorfiókos Orion, pontosan nem emlékszem, ilyen talán még csöves változatban is volt, de modulos szériákban mindenképp.

Akkor viszont van benne egy hangmodul, aminek a végfokát lehet esetleg használni, de szerintem jobban jársz egy kínai modullal.

2023. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%
Mellesleg én ilyen érintőszenzoros fiókkal FM-sztereó rádió-erősítőt építettem régen, persze komolyabb végfokkal (Quad 405).
2023. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ÁÁ,, Quad 405 örök, legenda, 👍

Naggyon király,,

2023. júl. 7. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben még elektroncsöves hang végfok volt. PCL86 és vidéke. Meg a kimenő transzformátor. Sok sikert. Az anódfeszültséggel óvatosan, 200V körüli.👍
2023. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A jövőbéten szétdzedek 1 tv - t ,

Megnezem, hogynézki

2023. júl. 22. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!