Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A JBL fejhallgatók hány évig...

A JBL fejhallgatók hány évig bírják általában?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez biztos változó, de akinek ilyen volt, neki mennyi idő után ment tönkre benne pl. a bluetooth, vagy esetleg több év után még most is működőképes?


Köszi előre is a válaszokat!



2023. júl. 10. 13:52
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%
JBL nem a legalja kategória, van lejjebb is. Maga az elektronika nagyon ritkán hibásodik meg. Az aksi egy idő után elfárad, bár ez inkább fülesekre (TWS) igaz, fejhallgatóban bírják. Néha az egyik hangszóró megy tönkre, de ez is ritka, a legnagyobb gond a fejpánt és párnák elhasználódása, akár használat nélkül is pár év múlva, de szerencsére cserélhetőek legtöbb esetben.
2023. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez egyébként akár a kb. 30-40ezres kategóriára is vonatkozna, vagy a drágább típusaikra gondoltál?
2023. júl. 11. 12:38
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:

Az olcsóbb JBL is jobb több szempontból is, mint pl Maxell vagy Skullcandy és hasonlók. A hangjuk biztosan és függetlenül attól, hogy minden kínában készül szinte, jobban összerakott cucc…

Igaz ilyeneket nem használtam, de üzletben meghallgattam őket, csak kíváncsiságból. Volt Sennheiser fejesem, valódi bőrpárnával, 2 évesen is szinte újnak nézett ki. AT-t használok most ez műbőr, nemrég kapott új párnákat és ezek magasabb kategóriát képviselik, szóval függ az anyagtól és használattól.

2023. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!