Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb: Sony WH-1000XM4...

Melyik a jobb: Sony WH-1000XM4 vagy Sennheiser MOMENTUM 4 ?

Figyelt kérdés

Zajszűrős fejhallgatók közül ezt a kettőt ajánlották. Az árkülönbség nem érdekel.

Ami fontos, hogy az otthoni (lakótárs) zajokat kiszűrje. Pl ha főz, takarít, filmet néz vagy beszél akkor ne halljak belőle semmit.


Sajnos ha zárva is az ajtó akkor is behallani picit. És pl a konyha pont a szobám mellett van.



2023. júl. 13. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Sony.
Sennheiser.
Egyéb készülék. Leírom kommentben.
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Sennheisert nem ismerem.


A Sony WH-1000XM4-nek nem találtam elég jónak a zajszűrését, beszéd pl. nagyon átmegy rajta. WH-1000XM5 mérföldekkel jobb, én azt használom és bátran tudom ajánlani. Beszédet ez sem (de igazából egyik sem) fogja teljesen szűrni, de jó teljesítményt nyújt.

2023. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesztek alapján a razer opus-nak van a legjobb zajszűrése, de én jobba ajánlom az snr39db zajszűrésű füldugót és egy hallásvédőt rá. Én ezt használok.

[link]

[link]

[link]

2023. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Random agybadugóst használok jobbféle zajvédő fültok alá, hogy halkan hallgathassam a zenét, miközben 110dB-en ordít a kétütemű fűkasza a fülemtől fél méterre. Igazából nem kell nagy minőségekre gondolni, a jóra csillagozott egész olcsók közül válogatok vélemények alapján mindig, így ritkán sikerül nagyon belenyúlni.


Nyilván lehet zajszűrős fültokkal keménykedni, biztos, hogy sokkal-sokkal jobb megoldás, főleg mert az az árkategória már kényelmes is. Az akku is tartósabb, mint bármi agybadugós bluetooth izének (ugye vezetékesből nemigen van zajszűrős, max ráfogással, mert hogy jól zár). Árban jóval kedvezőbbek vagyunk, és zajkioltásban nemigen versenyezhet vele semmi.

2023. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!