Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van megoldás arra, hogy az...

Rambull kérdése:

Van megoldás arra, hogy az összes nes rom-om tudjam futtatni a Nes classic minimen?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy nes minit és mivel az eredeti emulátora nem futtatott túl sok játékot telepítettem rá a retroarch-ot és azon belül az FCEUmm-ot a nestopia-t és a quicknes-t. A legtöbb játék már működik, viszont maradt 4 játék ami ezekkel sem fut... 2 ezekközül el sem indul,(mapper 14)a másik kettő pedig elindul,(ezek leképzőjét sajnos nem tudom) a játék kezdőképernyője meg is jelenik, sőt a zene is szól, de elindítás után szétesik a kép és teljesen véletlenszerűen jeleníti meg a sprite-okat... A romok biztosan jók, pc-n hibátlanul működnek. Van megoldás? Van más nes minivel kompatibilis emulátor? Pl.: A mesen-t lehetséges?

Fontos lenne mert éppen a 4 játék közül az egyik éppen kedvenc játékom...

(hakchi2 ce-t használok)



#kompatibilitás #NES #Nintendo entertainment system classic mini #Hakchi
2023. júl. 21. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!