Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows tűzfal nagyon...

A Windows tűzfal nagyon védekezik a torrent kliens ellen, nem engedi futtatni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A telepítést ezen videó alapján csináltam meg: https://www.youtube.com/watch?v=vup-VWctSSw


Ez működött is, meg tudtam nyitni, de aztán ahogy az első letöltéshez érkeztem, már nem csinált semmit.


Amúgy ismerőseimnek meg fut, szóval biztos van megoldás, csak nem értek annyira hozzá. Windows 10 Pro-m van, ha ez számít



2022. jan. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bittorentet használj és add hozzá kívételnek.
2022. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hol lehet kivételt hozzáadni?
2022. jan. 17. 11:01
 3/3 Robivosi ***** válasza:
100%

uTorrentet hanyagold. vírusos és tele van reklámmal. Helyette használd inkább a qBittorrentet.

[link]


Kivételekhez adás: Vezérlőpult (Win Start->Windows Rendszer->Vezérlőpult->Windows Defender tűzfal. Bal oldalsáv->Kimenő szabályok->Jobb oldalsáv->Új szabály...

2022. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!