Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A digi TV (kábeles,"digi")...

A digi TV (kábeles,"digi") digitális adását a régi TV-nk nem veszi. Nem jöttem rá, nincs kiírva se sehol, hogy milyen típusú fordító kell ahhoz, hogy a régi(hdmi bementű)TV-vel tudjuk nézni a digitális adásokat? DVB-T/T2 mert a digi DVB-Ct ír.

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 23:45
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék itt DVB-C tunert ír, de ilyen szabványt nem találok.


Amit találtam set top boxok szinte kivétel nélkül. DVB-T / T2


Akkor mégis mi a büdös frászt ír a digi, hogy DVB-C fordító kell nekik? Már bocsánat. Nem találok ilyen szabványt.


Valaki kérlek segítsen.

2023. júl. 22. 23:47
 2/41 A kérdező kommentje:

vagy akkor ez az?

[link]

2023. júl. 22. 23:57
 3/41 Szervizmérnök úr ***** válasza:

DVB-T2 is földi (Terrestrial), csak az újabb szabvány, ami nálunk a fizetős (kártyás) földi adáshoz kell.

Digikábelen standard DVB-C rendszer van (Cable).

De analóg műsorokat is adnak még.

2023. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Segítenél, hogy mit vegyünk a TV-hez, hogy venni tudjuk a DVB-C adásokat? Most ezt néztem ki, de elég gagyinak tűnik.

[link]

2023. júl. 23. 01:05
 5/41 A kérdező kommentje:
Viszont 65 éves idős szüleimnek kell szóval nincsenek nagy igények és nagy költségvetés sincs rá
2023. júl. 23. 01:06
 6/41 anonim ***** válasza:
Bemész az ügyfélszolgálathoz és adnak boxot, havi pár száz forintért
2023. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
"Előfizetői szerződésenként összesen egy darab beltéri egységet biztosítunk díjmentesen."
2023. júl. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Mi nem kaptunk, bementünk és csak bérelni lehetett. De anyám azt mondta neki nem kell ez hanem vegyünk sajátot és visszavitték.
2023. júl. 23. 01:58
 9/41 A kérdező kommentje:
"FilmBox Pak vagy HBO esetén" de ez teljesen lényegtelen. Engem az érdekel, hogy mit kell vennem a TV-hez, hogy működjön ez a bánat.
2023. júl. 23. 01:59
 10/41 anonim ***** válasza:
Elvileg nagyon régóta az összes TV ismeri a DVB-C-t is. A felvételt, vagy az élő adás megállítását/visszatekerését viszont nem mind támogatja, meg kell nézni az adatait a gyártónál. Ha igen, akkor is csak külső USB eszközre, pl. régi HDD használható erre egy külső házzal, az enyém is ilyen. Normál méretű HDD esetén szükség lehet kiegészítő áramforrásra, de szoktak adni adaptert. Notebook HDD-nek elég egy másik USB port is, ha van a tévén.
2023. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!