Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic Hi-Fi-n mit jelent...

Panasonic Hi-Fi-n mit jelent az F61-es hiba?

Figyelt kérdés

Ma hallgattam a zenét, de egyszer csak elnémult, kikapcsolt teljesen. Amikor bekapcsolom vagy azt írja, hogy F61-es hiba, vagy azt hogy "CHGR ERR"

Panasonic SA-AK 240-es típusú, nem a gyári hangfalaival ha ez számít, SA-AK 48 hangfalaival használom.


2023. aug. 22. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
CD-valto hiba. Megszorult a talca es/vagy megpusztult az egesz CD-lejatszo resze.
2023. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

"azt írja, hogy F61-es hiba"

A kézikönyv ( [link] ) szerint jó esetben hangfal-csatlakozási hiba, rosszabb esetben tápegység-probléma:

"“F61” is displayed.


Check and correct the speaker cords connection.

If this does not fix the problem, there is a power supply problem. Consult the dealer"


"vagy azt hogy "CHGR ERR""

Ugyancsak a kézikönyv szerint meg kell nyomni a bekapcsológombot, hogy a beakadt tálcát feloldja, majd az újbóli bekapcsoláskor visszaáll az előző helyzetbe:

"Disc tray(s) cannot open.

“CHGR ERR ” is displayed.


Press [POWER] to release the jammed tray(s) as the unit will switch off. Switch it on again and the tray(s) will initialize to the previous tray(s) condition.

If this still does not fix the problem, please consult the dealer."

2023. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megoldódott, kiderült, hogy a Hi-Fi ventilátora nem forgott, kézzel is nehezen forgott, leportalanítottam és megolajoztam, most már rendesen forog. Azt tudni kell, hogy 20-as hangerő felett bekapcsol ez a ventilátor, és gondolom ezért kapcsolt ki délután, mert túlmelegedett a végfok
2023. aug. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!