Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót vegyek a...

Milyen hangszórót vegyek a kocsiba? Első ajtókba szeretnék új hangszórót a gyári megadta magát 16,5cm-s Olyan 20-30k ért gondoltam ha van annyiért normális

Figyelt kérdés

Nem tudom milyet lenne érdemes melyik szólna jobban 2 vagy 3 utas 40w vagy 100w folyamatos terhelhetőség ha nagyobb az jobb?

Ha veszek előre érdemes a hátsó gyárit is cserélni?



2023. szept. 18. 01:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
2023. szept. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Morzsi007 ***** válasza:
A hangszóró mélységére is figyelj, hogy beférjen az ajtóba. Mivel lent van, szerintem felesleges 3 utas, max 2 utas. Hogy mekkora a teljesítménye, azt jelenti, mit bír, hogy milyen hangosan szól, az érzékenységén múlik. Nem fog feltétlenül hangosabb lenni a nagyobb teljesítményű hangszóró. Vedd figyelembe, mekkora az erősítő kapacitása.
2023. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1 fix nem fogom megjavítatni a papír membránost még lehet többe kerülne mint egy új,felvinni Budapestre meg a javítást is fizetni felejtős.

#2 köszönöm szépen az erősítő az olyan 100w-os asszem.

2023. szept. 18. 10:10
 4/24 A kérdező kommentje:
4x50w
2023. szept. 18. 10:21
 5/24 Morzsi007 ***** válasza:
51%
Oda elég lenne a 40W-os hangszóró, ha van több is azt vedd, amelyik magasabb érzékenységgel bír.
2023. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

"Oda elég lenne a 40W-os hangszóró"

Vagy nagyobb, ha nem akarja azt is kinyírni.

2023. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem én rontottam el hanem a k***a szerelő az hallgatta meg vitte bevásárolni a kocsit a hangerő szabályzó is tiszta olaj volt, meg csodás módón a motor fedélnek is lába kelt.. sajnos az utóbbit csak otthon vettem észre mikor vissza mentem érte, azt mondták: nem tudom bizonyitani hogy ott tűnt el...
2023. szept. 18. 11:57
 8/24 anonim ***** válasza:

Vannak itt problémák!

- ha a szerelő hallgatja a zenét, attól elromlik a hangszóró?

- mit keres olaj a hangerőszabályzónál?

- mi az a motorfedél, ami eltűnt, de csak otthon vetted észre?🙄

2023. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Hát igen vannak problémák..

#6 nak írtam hogy nem én rontottam el a hangszórót.

#8

Igen simán elbaszhatta valószínűleg max hangerőre tekerte (sima papíros hangszóró), gondolom olajos volt a keze és azzal tekergette máshogy nem kerülhetett oda olaj.


Elvittem szerelőhöz a kocsit és mikor vissza kaptam nem nyitottam fel a motorháztetőt csak otthon és nem volt rajta a motorfedél. ezen mit nem lehet érteni?(lelopták róla a szerelők)

2023. szept. 18. 13:14
 10/24 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ezt a 2 hangszórót nézetem.


[link]


[link]

2023. szept. 18. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!