Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a digitális tv és rádioádás...

Ha a digitális tv és rádioádás 8 mp-et késik, akkor miért nem tudják kompenzálni?

Figyelt kérdés
Miért nem oldják meg, hogy 8 mp-et hozzádanak a pontos időhöz és az egész rendszerben 8 mp-et igazából "előre dolgoznak"?

2023. okt. 4. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem így megy.
2023. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha... tehát a valósághoz képest az élő adás menjen 8 másodperccel korábban? Tudod te egyáltalán hogy mit szeretnél? Időutazást!
2023. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanaz az adó (csatorna) jön műholdon és kábelen is.

A műholdról 3 másodperccel hamarabb szólal meg, mint DG kábelen.

Akkor ki, és hol és mennyit adjon hozzá, mert még a vevőegység hardverén is át kell jutni a jelnek és nem egyforma a különböző hardverek átjutási (itt késleltetési) ideje.

2023. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. már tegnap akartam válaszolni erre a kérdésre, csak nem voltam benne biztos, hogy melyik kategóriába fogod kiírni.
2023. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Ha kilőjjük egy feketelyuk közelébe a TV sztárokat és ott csinálnák az adásokat, akkor meg lehetne oldani.

Amúgy nem hülyeség, mert lehet jól járnánk...

2023. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adjál hozzá te fejben 8 mp-et a pontos időjelzéshez, és kész.
2023. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A MinDig TV jele viszonylag pontos. Ahhoz képest a kábeltévé legalább 10 másodpercet késik. Tudom, mert így szoktam nézni a focin a párhuzamos meccseket, egy monitorra egy MinDig TV dekóder és egy szobaantenna van kötve. Ha ugyanarra a csatornára megyek a monitoron hamarabb megtörténnek az események. A műholdas meg egy percet is késik, ezt egy ismerősöm mesélte, hogy neki műholdas van, szomszédnak kábel. Nézte a meccset, szabadrúgás, de még csak javában készülődtek, a lehetett hallani a szomszédból hogy "góóóóól".
2023. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy ez a 8 másodperc miért okoz problémát neked? Mit számít az a 8 másodperc?
2023. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
élő tippmixnél, jó ha előbb tudod ki lővi a gólt, tudsz rá fogadni...
2023. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 ha ott vagy a helyszínen se tudsz olyan gyorsan fogadni. Mire bemegy a rendszerbe 3x lezárják.
2023. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!