Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülbe helyezhető NEM...

Milyen fülbe helyezhető NEM gumiharangos, kábeles fülhallgatót ajánlotok, ami zenehallgatásra is alkalmas?

Figyelt kérdés
Eddig egy Sonyt, Panasonicot néztem az emagon, de a hozzászólások alapján ingyen se kéne. Még egyszer olyan típusra gondolok, amit régebben a telefonokkal adtak, de nincs gumiharang rajtuk és viszonylag jó minőségűek. Koss márkáról esteleg vélemény?

2023. nov. 6. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ár?
2023. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van egy éve (csak fehér) nekem tökéletes, persze mindenkinek mások az igényei.. a basszus durva benne
2023. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja link lemaradt: [link]
2023. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ár nem érdekel. Minőség legyen. Még egyszer azoknak, akinek nem megy a szövegértelmezés: kábeles, NEM bluetoothos; NEM gumiharangos.
2023. nov. 6. 11:24
 5/14 A kérdező kommentje:
És fülhallgató, NEM fejhallgató.
2023. nov. 6. 11:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyszerű fülbe helyezhető fülhallgató, mikrofon nélküli, 3 pines jack dugasszal.
2023. nov. 6. 11:31
 7/14 Morzsi007 ***** válasza:
Akkor neked valami Earpods szerűség kellene, amit régen adtak a telefonhoz, nem gumiharangos, kábeles és a hangja is egész jó volt, az árához képest. Most is van ilyen, csak ezek már Lightning csatlakozósak, nem jack.
2023. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Morzsi007 ***** válasza:
2023. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen olyasmi, de azoknak is 4 pines a csatlakozójuk, mert van mikrofon rajta. Ezen agyalok, de ezt se nagyon dicsérik.

[link]

2023. nov. 6. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is az Apple Earpods-át mondtanám.

De ezeken a füleseken nem véletlenül van 4 pin... telefonokhoz valóak.

Keress hozzájuk átalakítót.

2023. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!