Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik az a bluetooth fülhallg...

Melyik az a bluetooth fülhallgató, amelyiknek valóban jó a mikrofonja?

Figyelt kérdés
Olyan BT (mindegy, hogy TWS vagy neckband) fülhallgatót szeretnék, aminek a mikrofonján valóban érzékelhetően működik a környezeti zajon kiszűrése. Eddig ami elvérzett: JBL Tune 115 BT, Beats Flex All-day, noname aliexpresses... szóval kérlek, hogy ajánljatok egyet, amivel lehet úgy telefonálni, hogy az utcán ne a buszokat/autókat hallja az, akivel beszélek. Valamint ha buszon vagy metrón vagyok, engem halljon, ne a busz zúgását, ajtó csukódását... Létezik ilyen? :D Köszi!

nov. 13. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Galaxy buds live-om van, tökéletesen működik
nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És zenehallgatásra is jó? Jól szól? Kicsi fülbe kényelmes? Nekem piercing is van a fülemben, így nem minden fér el rendesen sajna...
nov. 13. 14:22
 3/4 A kérdező kommentje:
És tényleg teljesen jól hallanak mindenféle külső zajban?
nov. 13. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak mondom, youtube tele van nagy összehasonlító tesztekkel, saját füleddel hallhatod, mi marad a nagyváros zajából vagy a billentyűzajból adott típusokkal egymáshoz képest.
nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!