Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnek befektetni egy VR...

Szeretnek befektetni egy VR szettre. Soha az eletbe nem probaltam,de még a kozelebe sem jartam. Mik a tapasztalatok? Erdemes? Jo? Nem fajdul meg a feje az embernek? Szemem nem lesz kettyós?

Figyelt kérdés
Elsonek a Half Life jatekot probalnam ki.
2023. nov. 20. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, először rövidebb időre célszerű felvenni, és úgy szoktatni magadat. Néhány embernél előfordulhat fejfájás, hányinger, szédülés.
2023. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, igaz csak sima psvr, ennél vannak jobbak is. Egyszerűen nincs kiforrva ez a dolog. Kevés rá az értékelhető játék, azok is kb mind horrorok. Még ami nem horror, az is az ijesztésre megy rá sokszor. Én most nem vennék, főleg próba nélkül. Lehet nem is bírod.
2023. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Probaltam eljutni olyan helyre ahol van ra lehetoseg felvenni es kiprobalni,de meg a MMarktba sem volt ra opcio. Ismeroseim kozott nincs olyan akinek.
2023. nov. 20. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok tippet adni. Én sem próbáltam előtte soha, nekem sem volt olyan ismerősöm, akinek volt vrja. Lutrira vettem.

#2

2023. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem MM-ben kell ilyent nézni. A boltokban jellemzően semmihezsemértő eladók vannak.

Van csomó hely ahol ki lehet próbálni, jól összerakott rendszert, hozzáértő személyzettel.

Például

[link]

[link]

[link]

Szánd rá azt a 10ezer forintot és menj el egy ilyen helyre és a valóságban meglátod, megtapasztalod milyen a vr. Itt elmondani nem lehet...

A szemednek semmi baja nem lesz.

A rosszullétre készülj, főleg ha autóban is rosszul szoktál lenni. Mert ugye az agyad nem tudja hirtelen összerakni hogy állsz egy helyben, közben a szemed meg azt látja hogy mozogsz. De ha tetszik a vr-ezés, akkor csak a rosszullét miatt ne mondj le róla. Ez a rosszullétesdi el fog múlni egy idő után ahogy megszokod.

2023. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,az MM be mar tobbszor tapasztaltam,hogy lovesuk se volt amikor kerdeztem,hogy egy adott kabel atalakito van e nekik raktaron. Kozoltek,hogy az nem is letezik. Zseb,google..megmutattam,hogy de van ilyen. Azota nem szivesen jarok oda.
2023. nov. 20. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nincs kiforrva ez a dolog. Kevés rá az értékelhető játék, azok is kb mind horrorok. Még ami nem horror, az is az ijesztésre megy rá sokszor."


Ebből meg egy szó sem igaz.

2023. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi az igazsag?
2023. nov. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!