Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan aki rajtam kívül tv...

Van olyan aki rajtam kívül tv kábel nélkül néz tv-t? (Telekom smart box-al)

Figyelt kérdés
Igazából semmilyen különbséget nem veszek észre adás minőségben, ha vezetékes, vagy vezeték nélküli hálózatot használok. Ez volna a jövő?
nov. 21. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még néhányan igen.

Ez a jelen.

Gyakorlatilag interneten keresztül jön az adatfolyam. Valójában nem klasszikus tv adásról beszélünk már, hanem interneten keresztüli adatátvitelről.

nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Azért pár dolgot észben kell tartani.

A T-s IPTV multicastot használ. Ezzel van egy kis baj, ha wifire rákerül, mégpedig az, hogy az összes eszközöd megkapja, aki ugyanarra a rádiójára kapcsolódik ugyananak az elérési pontnak. Az egyik gond, hogy ha vannak okos eszközeid, azok lehet, hogy nem szeretik ezt, és elkezdhetnek lefagyni, ha sok multicast csomagot kapnak és nincs jól lekezelve. A másik baj, a mobiltelefonok gyorsabban le fognak merülni, mivel ők is megkapják a TV adást wifin ameddig nézed.

nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 wifin keresztül szerintem unicast van, és alapból nem is elérhető a boxokon, csak a teszt firmware engedi
nov. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Mindig TV-t használok, ott sincs vezeték, a tévétoronyból közvetlenül kapom a jelet. :)
nov. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden wifire kapcsolódik. Két tévé, laptop, telefon. Persze a routerig dróton jön a jel.

Egyébként Direct One műholdas előfizetésem is van, de hónapokig be sem kapcsolom, ha van net. Érzésre egy picit jobbnak tartom úgy a képet.

Vezetékes tévé azóta nincs nálam, amióta a Telekomnál nincs kábeltévé (az még van egyáltalán?)

nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!