Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 20 000 Ft körüli áron bluetoot...

20 000 Ft körüli áron bluetooth jó fülhallgató?

Figyelt kérdés
Vettem egy márkátlan tízezerért, mert nagyon dicsérték. Fájt tőle a fülem, hiába cserélgettem a szilikont, valahogy túl nagy volt, ráadásul 1 éven belül tönkrement. Gondoltam próbálkoznék megint bluetooth fülhallgatóval. Jelenleg androidom van, de örülnék, ha mindennel is kompatibilis lenne. Jó lenne egy jó basszus hangzás is. Nem baj, ha valamivel drágább, csak irányadónak írtam az árat. Azért 40 000-et már nem akarok fizetni egy fülhallgatóért. Mivel az első bluetooth fülhallgatóm csalódás volt, gondoltam itt kérnék tippeket, ötleteket.

dec. 2. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a 20k már az alja ezeknek árban. Persze noname van olcsóbban, de te is tapasztaltad milyen jók. Nagy hangzást ennyiért nem kapsz.
dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Sony-t nézegess. Vagy Huawei is jókat csinál. A linkelt füles jó lehet ha szereted az ilyen “agyba” dugós fülest.

dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!