Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Manapság milyen fülhallgatót...

Csakénvagyokaznyugi kérdése:

Manapság milyen fülhallgatót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Van egy 3500 forintos wishes fülesem, nagyon jól szól, de viszket a fülem a gumivégétől, valamint a kinézete sem tetszik, hülyén néz ki fülbe dugva, nagyon eláll a fejemtől, és űrlénynek tűnök tőle. 😂


A munkahelyemen ajánlották a huawei freebuds 4-et, megvettem, mert gondoltam ha már ennyibe kerül, biztos jól szól. A wishes fülesem jobban szól még 3 év után is 😂 Meg állandóan megszakadt a Bluetooth kapcsolat a freebudsal, a jobb oldala a tiszta hangzás mellett halkan recsegett is, úgyhogy hamar megszabadultam tőle, visszaküldtem, mert nem tetszett, a fülemből is kiesett mindig.


Így mit érdemes akkor venni, ami ár-érték arányban megéri és jól is szól és sokáig bírja?

(a 40 ezres füles szerintem nem szólt az árához képest olyan hűdejól, úgyhogy az alatt szeretnék valamit venni)


Gumiharangosat keresnék (az openfit kiesik a fülemből), aztán majd veszek rá valami másik gumit, amitől (remélhetőleg) nem viszket a fülem. Ha tudtok ilyen gumivéget, ami jó lehet, azt is megköszönném, ha írnátok.


dec. 3. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
En a redmi buds 3 lite-ot tudom ajanlani. Szeritem jol szol es nem is draga. Szeritem 10 ezer forint alatt is lehet kapni
dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!