Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan fogjam be az ingyenes...

Hogyan fogjam be az ingyenes csatornákat?

Figyelt kérdés
Vettem egy olyan antennát amivel foghatom a mindig tv adásait.A tv-m is jo erre. A keresésnél 45 kódólt csatornát talál,,de a szabadon fogható csatornákat nem találja.Hogy tudnám befogni az ingyenes csatornákat? Az antenna erösségét is néztem az erős és az átlagos között van.Mi lehet a probléma hogy nem találja azokat a csatornákat?

dec. 7. 12:17
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A MinDigTV weboldalán megkeresheted, hogy a közeledben melyik csatornán vagy frekvencián jön a kódolatlan műsor, utána arra keresel manuálisan.

A TV szokta mutatni az adott csatornára a jelszintet és minőséget.

Antennát megpróbálod maximumra forgatni, vagy jobb antenna kell, tető, abkak stb.

dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis ablakantenna stb.
dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

A MindigTV oldalán fenn vannak, hogy adott csatornák milyen multiplexeken vannak:

[link]

az ingyenesen foghatóak az A és B multiplexeken.


Ugyancsak a MindigTV oldalán fenn vannak, hogy az adott multiplexek, az adott adótornyokon, milyen frekvencián érhetőek el:

[link]

tehát a hozzád legközelebb, legjobban fogható adótoronyra forgatva:

[link]

milyen frekvenciára kell állítani.


(Egyébként milyen - gyártójú, típusú - TV, milyen antenna, melyik településen laksz, hova forgattad az antennát?)

dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tölem 9km van az adotorony.arra forgattam.
dec. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!