Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » T-Kom SetTop Box Scart, RCA...

T-Kom SetTop Box Scart, RCA vagy Optikai kimenetéről tudok hang jelet levenni?

Figyelt kérdés

szükség lenne a TV-ből egy külön hang jelre, amelyet egy BT átalakítóval a család Hallásproblémával rendelkező tagja saját Bt fülesével hall. Többiek normál módon a TV hangját hallják.

Ez csak a kezdet, a többi finomításra vonatkozó kérdésem akkor, ha ez megoldható.

Ha a fülhallgató kimenetről hajtom meg Bt kütyüt >> TV hangszóró elnémul. Emlékeim szeint a Scart-ból ki lehet venni a hangot, de nem emlékszem melyi lábakról. Vagy ez nem lehetséges. Köszönök minden segítséget, ha kell pontosíto.



dec. 8. 22:30
 1/9 lali51 ***** válasza:

Smartboxom van.a tv HDMI -vel van összekötve a boxal.

Av csatlakozón jön ki az analóg hang egy 3.5 Jack dugóval a kábel másik végén is 3.5 Jack dugó megy a Bluetooth stickbe.

A probléma az hogy ha a hangerőt állítod a boxon akkor a HDMI -n és az av csatlakozón is egyaránt erősődik vagy csökken.

Lehet játszani hogy a boxon beállítod a fülhallgatóhoz szükséges hangerőt,akkor a többieknek a tv hangerejét kell beállítani.

dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lali51 ***** válasza:

Neked egy ilyen kell [link]


És ez

[link]

dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Digitális hangot analóggá konvertálni, majd vissza digitálissá elég idétlenül hangzik. Létezik pl. olyan, hogy HDMI audio extractor, a többi passz, nem tudom, olyat tudnak-e, hogy külön kezelik a tévé hangerejét.
dec. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lali51 ***** válasza:

#3

A HDMI audio extractorral hogy oldod meg a kérdező problémáját?

dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy a többi passz. Láttam olyat, ami Bluetooth-os, de a hangerő már más kérdés.
dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 - #2 lali51:

el voltam havazva melóval, de kipróbáltam az RCA és scartos változatot, valamint az optikai kimenetet mint jelforrások a Bluetooth adapter meghajtására >> sajnos nem működött. Nem tudom megfelelő-e ezeknek a kimeneteknek a jele. Elég-e, megfelelő-e az adapterek meghajtására?

A S.T.Box adatai: ISB 2201 MAG

dec. 14. 21:14
 7/9 lali51 ***** válasza:
Milyen Bluetooth adaptered van?
dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ha e [link]


Egy minimál képességű zsebrádió fülhallgató kimenetéről az audioval lakáson belül tökéletesen hallható Bt fejhallgatóval.

Optikai kimenettel rendelkező Tv-t az Optikai transmitter áruházban próbáltuk: 8 ~ 10m-es körzetben stabilan adta a Tv hangját.

Arra viszont nnem emlékszem a Tv "saját" hangja hallható volt-e, lévén távol voltam a készüléktől.

dec. 15. 08:53
 9/9 A kérdező kommentje:

Összekeveredett a két adapter tipus beillesztése. a 3. sor törlendő !


Optikai kimenettel rendelkező Tv-t az Optikai transmitterrel áruházban .......

dec. 15. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!