Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak hogy megjegyezze...

Mit csináljak hogy megjegyezze a csatornákat?

Figyelt kérdés
A kábeltv-n bejönnek a csatornák.De vettem egy szobaantennat hogy befogjak mást is.De amikor a kábeltv-t kihuzom hogy bedugjam a szobaantennát (mert csak annak a helyére jo) utána ha visszadugom a kábelt elfelejti a kábeles csatornákat.Meglehet csinálni valahogy hogy megjegyezze?

dec. 16. 12:39
 1/7 anonim válasza:
Melyik csatornáról van most szó🥰?
dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem értem, minek a szobaantenna, hiszen a kábel tv-n minden olyan csatorna van, amit szabadon foghatsz szobaantennával.
dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
A DVB-T programokat átszámoztad, a kábeles által nem használt számokra?
dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezen lehetne változtatni, egyébként lennének olyan csatornák, amiken nincs semmi, ezt pedig nem nagyon szeretik. Nem biztos, de talán egy külső elosztóval megoldható, hogy mindkettő egyszerre legyen csatlakoztatva.
dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak automata keresést inditottam.A kábel tv-n csak 6 adó jön be ezért vettem szobaantennát.de azon se találok többet
dec. 17. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz! Próbálj részletes keresést indítani, hálózat keressésel együtt bekapcsolva!
dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hol, melyik szolgáltató, milyen csomag, de lehet, hogy csak közszolgálati, ezért van csak ennyi.
dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!