Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Műsorrögzítés Vodafone-nál...

Műsorrögzítés Vodafone-nál hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha műsorújságból rögzítek akkor ugyanazon a tv csatornán kell hagyni ahonnan rögzítek? Vagy mindegy?

Beltérit bekapcsolva kell hagyni?

Mit kéne még tudnom?



dec. 21. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
???
dec. 21. 20:22
 2/7 anonim ***** válasza:
A beltéri típusától függ. Ha egytuneres akkor is tudsz egy másik csatornát nézni, de csak olyat ami a felvettel azonos frekvencián jön. Ha kéttuneres akkor bármelyik másikat nézheted közben. A UPC még kéttunerest adott, nem tudom most milyen van. Nem kell ott hagyni és bekapcsolva hagyni, ha eljön az idő automatikusan bekapcsol, rááll a megfelelő csatornára és indítja a rögzítést.
dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a kis méretű Vodafone TV Mediaboxod van, akkor az felhőbe "rögzít". Azaz nem is rögzít konkrétan, csak a szerveren amin tárolva vannak a műsorok kap egy jelölőt a műsor és akkor nem 7 napig hanem 90 napig nézheted vissza.
dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

És amúgy a beltéri kijelzi hogy a rögzítést megkezdte vagy amikor kész?

Vagy valamikor?

dec. 22. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

"És amúgy a beltéri kijelzi hogy a rögzítést megkezdte vagy amikor kész?"

Ha felhőbe "rögzít", ahogy írták, nincs rögzítés valójában, csak hozzáférést kapsz a késübbi lejátszásához. Amit látni fogsz akkor, ha már az adott műsornak vége van.

Amúgy miért nem próbálod ki, kijelölöd a híradót, vagy valami rövidet, és visszanézed.

dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Kész a rögzítés. Viszont nem a felhőbe rögzített.

Akkor hány napig nézhetem meg? Illetve hányszor nézhetem meg?

Tegnap lett rögzítve.

dec. 24. 12:05
 7/7 A kérdező kommentje:

A Beállítások/Felvételek


Itt van benne amit rögzítettem.

dec. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!