Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox Series S kontrollerhez...

Xbox Series S kontrollerhez az USB type-C kábel mire való?

Figyelt kérdés
A külön veszel dobozosan kontrollert a géphez, akkor adnak hozzá egy kábelt aminek az egyik vége USB type-C a másik meg sima USB. Ezzel tölteni lehet a kontrollert vagy elem nélkül tudom használni, ha be van dugva a gépbe?

febr. 1. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, azzal lehet kiakasztani a szárítóra. Hülyeséget ne kérdezzél! Tölteni is lehet vele, meg játszani is kábelesen.
febr. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Na szerinted mire? Mi van a használati útmutatóban?
febr. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Rádughatod vele szamítógépre, és ott vezetékes kontrollerként ugyanúgy működik mint xboxon.
febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat! Igazából én is erre gondoltam,:)


Nekem 1db kontrollerem van amit a géphez adtak, de ahhoz viszont nem mellékeltek sajnos ilyen kábelt. Ha pl. Aliexpress-ről olcsóbban rendelnék ilyen kábelt az is jó lehet?

febr. 2. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Szabvány kábelek, szóval jónak kell lennie. Csak azért nézd meg,hogy biztos USB-C e? Mert van 3 kontrollerünk is, igaz azok ONE-hoz lettek véve, de tudtommal ugyanaz,mint a series-eké, vagy csak külsőleg, de azokon micro USB csati van.
febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én láttam már olyan kínai kábelt, ami csak töltésre volt jó, mert nem forrasztották be a többi szálat...
febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bedugod az Xboxba vagy számítógépbe akkor vezetékesen, elem nélkül használhatod. Ha van akkumulátor pakkod hozzá (ami nem tölthető "elem") akkor tölti is, de a külön kapható ceruza akkukat nem. Az Xbox One micro USBban végződik, a Series irányítók USB-Cben. Mindkettőhöz bármilyen szabványos kábel jó.
febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!