LG okostévébe bedugom a pendrivet, rajta mappában a film és felirata. Hogyan tudom a feliratot is láthatóvá tenni a képernyőn?

Figyelt kérdés
Mert laptopon nem probléma a felirat hozzáadása. De okostévémen a mappában nem is látható a feliratfájl.

#Felirat LG okostévé
febr. 4. 08:37
 1/8 Szirty ***** válasza:
100%
Próbáld meg úgy, hogy laptopon a feliratfájlt átnevezed hogy ugyanaz legyen a neve mint a filmnek (nyilván a kiterjesztése (utolsó pont utáni karakterek maradjanak változatlanok).
febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az sem árt, ha a felirat formátumát ismeri a TV.
febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
Nyilván. Ahhoz viszont le kellett volna írnia a TV típusát és a felirat fajtáját, de hát nem tette...
febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
LG TV (sem) mutatja a mappában lévő feliratfájlt, ez nem hiba.
febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ÉN a fentiehket ismerem, de a mappában ugye van az mkv film de az srt fájl t nem látom. Ha igy elinditom A videot A FÁJLT NEM TUDOM MERT NEMM LÁSZIK, GONDOLTAM HA LÁTSZANA AKKO ODA TUNAM A FELIRATOZÓt TENNI,

a TV-M lg OLDB 65 collbx3 .

febr. 4. 22:46
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nagybetűs ordibálásról sürgősen szokjál lefelé!

Ha eddig nem tudtad volna, Netikett szerint a nagybetű kiabálásnak számít, ezt most jegyezd meg intelligencia!

febr. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:

Jóember!

Azt írtad hogy TV-n nem látszik a feliratfile, laptopon viszont nem probléma.


Én azt javasoltam hogy a laptopon nevezd át a file-t! Aztán dugd be a TV-be és egyszerűen indítsd el a filmet (ne keress feliratot, csak play).

febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagybetű: Bocs érte, rakoncátlankodott a mobilom, ráadásul párás volt a szemüvegem.

7/7 Szirty: nagyon köszi ugy tettem, csak nem tudtam, hogy ha nem látom az srt fájlt, a hozzáadáshoz az nem baj, egyszerűen play.

febr. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!