Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan HDMI kábel aminek a...

Van olyan HDMI kábel aminek a vège belemegy a Tablettbe? Ès össze tudom kötni tv vel?

Figyelt kérdés

nov. 13. 18:49
 1/7 anonim válasza:
100%
USB C-HDMI adapter. Ha okostévéről van szó, akkor egyszerübb a tévére tükrözni a képet wifivel.
nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Első voltam, még annyit, hogy ha nem is okos tv, akkor is jobban megéri inkább egy chromecast, mint az adapter. Pár ezerrel drágább, de sokkal kényelmesebb, és ezen kívül mást is tud. 4000mAh telóm van, ez kb arra elég, hogy megnézzek két filmet kikapcsolt kijelzővel. Nincs vezeték nélüli töltésem, és Screen mirroral tudom közben tölteni a telőt, mert nincs elfoglalva az usb. Adapterrel már tölteni sem tudsz közben.
nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,sajnos ez mèg nem okos tv. Nem tudom mi az a chromecast de mindjárt utána olvasok. :D. Köszi szépen!
nov. 13. 19:52
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez a Chromecast működik úgy is hogy nekem semmi másom nincs csak egy tabletem amin van egy netflix előfizetés, ès egy ilyen règebbi LG tv èm amiben van usb ès hdmi bemenetel?


Tehát nekem nincs külön laptopom semmim. Így is össze tudom hangolni?

nov. 13. 20:45
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha van HDMI bemenetel akkor már nyerő, mert azzal csatlakozik a chromechast. Ami tulajdonképpen egy kütyü, az csinál okostévét a nemokosból. Ha ez megvan, akkor mar tudod használni a screen mirrort-amivel áttükrözöd a teló képét a tévére -immár vezeték nélkül.
nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!
nov. 14. 02:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Vásároltam végül egy ilyen chromechast -t. Egyszerű volt az összehangolás mindent jól ment. Viszont elèg hamar kiírja hogyne a hálózat instabil majd elkezd kèsni a kèp ès meg is áll. Nem tudom mi nem jó. 5 GHz es netem van, egy Samsung Tabletről nèznèm a Netflixet, egy LG tv èn. Egyiksem az olcsó kategória volt. Nem tudom melyik lehet a gyenge láncszem, de muszáj leszek a kábeles megoldáshoz folyamadni. :(
dec. 24. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!