Megéri az emagnál rendelni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kiválasztottam egy jó laptopot az egyetemhez, mert ami most van annak a kapacitása egy krumplinál is rosszabb, régi gepről van szó. Kb fél évig spóroltam míg végül úgy döntöttem ebből a pénzből már tudok egy normálisat venni, viszont nem tudom, hogy megéri e az emagnál a rendelés. Ha esetleg rossz állapotban jön meg akkor vissza szokták cserélni vagy csak nagy macera árán?

febr. 13. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, az emag webáruház oldalon sok terméknél ott van, hogy tulajdonképpen ki árulja. Ezeknél aztán fújhatod, ha valami ciki van a termékkel. Az emag a vállát vonogatja, hogy hát oda van írva, ki az eladó. Te meg levelezhetsz Románia-külsőre. A második remény nélküli levélváltásnál lemondtam az ötezer forintról. Na de ha több?
febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Emag egy rakás kaka lett. Én éveken át rendeltem tőlük, de befejeztem.

Laptopot meg a Notebook.hu-tól kell venni.

febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a vicc benne, hogy mindenkitől ezt hallom, hogy mekkora egy szar. Közben meg fideszes segítséggel (nemzetgazdaságilag kimelt beruházás!!!) Mezőgazdasági zöld területen húztak fel gigaraktárat (bármilyen talajvédelmi/természetvédelmi/vízvédelmi eljárások nélkül) Dunaharasztinál. Csak kinek?? Ki a fszom vesz még ezektől bármit??
febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm vett tőlük egy jó drága gamer laptopot, négy hónap után az SSD leállt. Kész, ennyi, szerviz jó messze, inkább ő maga vitte oda, de minek? Másfél hónapja nem kapta vissza. Elege van az egészből, kéri vissza a pénzét, most itt tartunk.
febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi??? Jelenlegi szabályok szerint a szerviznek KELL 1 hónap után felajánlania, hogy cserélik/visszafizetik az árat!! Hahó! Mit csinál haverod? Ennyire hülye ne legyen már! (Már ha garanciás ügyintézésre vitte be (vagy jótállás, vagy mi). Ha nem garisra vitte be, akkor még a hülyébbnél is hülyébb.)


Pl Alza simán ki is fizetett így, mással még nincsen tapasztalatom szerencsére.


[link]

„Ha a termék hibája szervizben orvosolható, 15 napon belüli javításra kell törekedni. Ha ez mégsem tartható, a vevőt legkésőbb a tizenötödik napon értesíteni kell arról, hogy előreláthatóan meddig kell még várnia. Ha 30 napon belül sem sikerül megjavítani a hibás terméket, akkor 8 napon belül ki kell cserélni azt, vagy vissza kell fizetni a vételárat.”


!!!

Hahó!! Mégcsak kérnie se kellett volna az árat!

febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nekik említeni a fogyasztóvédelmi hatóságot, 24 órán belül intézkednek.

Addig viszont csak ülnek a pénzeden.

febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Laptop még mindig javítás alatt, de már nem is akarja átvenni, kéri a pénzét, de mi van, ha nem adják? Még bőven garanciás.
febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Laptopot nem rendeltem onnan. Használt " Debrecenből ".

SSD, stb ki lehet választani. Ram - rom méretet is. 5 éve 40.000 körül volt.

Mindenképp laptoppal foglalkozó helyről.

Volt ami X@r volt. A visszaküldése húzós lett volna. Vár a "kukára "

tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül rendeltem. Egy ideje használom már, és eddig nem nagyon volt bajom vele.
tegnapelőtt 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!