Megéri az emagnál rendelni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kiválasztottam egy jó laptopot az egyetemhez, mert ami most van annak a kapacitása egy krumplinál is rosszabb, régi gepről van szó. Kb fél évig spóroltam míg végül úgy döntöttem ebből a pénzből már tudok egy normálisat venni, viszont nem tudom, hogy megéri e az emagnál a rendelés. Ha esetleg rossz állapotban jön meg akkor vissza szokták cserélni vagy csak nagy macera árán?

febr. 13. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom. Az emag egy online piac. Sok a román, Szlovák eladó. Ezekkel nem feltétlen van baj, de jobb itthonról venni, egyrészt biztonságosabb, másrészt hamarabb ideér.
febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nomost én rendeltem valamit tőlük, garis csere kellett volna, de személyesen nem lehet leadni a cuccot. Itthon kellett volna ülnöm, várva a futárt, mert pl automatás feladást nem engedték. Én 5.30-kor elmegyek itthonról és 18. óra körül érek haza. Nekem erre nincs időm...vegyek ki szabit ezért? kuka...
febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emagon figyelni kell, hogy ki a forgalmazó, mert sok az olyan rajta, akitől nem nagyon lenne szabad laptopot venni.
febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan erre a laptopra gondolok.

[link]

febr. 13. 20:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

emagst.akamized.net?

Ez miféle oldal? Vagy csak a kép ezen a domainen elérhető?

Miért nem rendesen linkeled be, hogy lássuk a gép specifikációját és az eladót? Nem fogjuk előled megvenni :)

febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Laptopot biztosan nem rendelnék onnan, inkább laptop.hu. Szerintem egy pár ezer Ft. nem éri meg.
febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Emagról összesen négyszer rendeltem.

Mind a négyszer megbántam.


A legutóbbi eset:



https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1246..

febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Románoktól venni kínai cuccot? Elég rossz ómen.
febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne a képet linkeld, hanem a terméket!!


Egy gond van amúgy az emaggal, hogy legtöbb esetben nem magyar billentyűzetes a laptop, amit árulnak. Illetve ha nem az emag a forgalmazó, akkor totál felejtős, mert mindenféle kéte egyéni vállalkozót is engednek hirdetni. Akkor az eredeti forgalmazó oldalát nézd meg esetleg.


De írd le inkább azt hogy mire használnád a gépet, és mekkora kereted van a vásárlásra, aztán tudunk ajánlani.

febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én telefontokot, hangszórót, üvegfóliát, powerbankot rendeltem, mindegyik megérkezett, az üvegfóliából rosszat küldtek, de lehet azt én néztem el rendeléskor (iPhone Xs helyett X).

De az ilyen román meg szlovák cégektől óczkodok.

Árukeresőn nézd meg ezt a laptopot, biztos fent van és legalább 99%, hogy magyarországról érkezik.

febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!