Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Bluetoothon keresztül kihangosítással szoktam Spotifyt és Audials Play netrádiót hallgatni telefonnal és egy Mac Audio MRS 777 hangfallal.

Van, hogy időnként elmegy a hang pár másodpercre, szaggat, akadozik és mikor visszajön, begyorsul a lejátszás, hogy utolérje magát a kihagyott rész.

Mitől lehet ez?

A telefon vagy a hangfal a hibás?

A teló 5 éve van meg, Huawei y7 Prime 2018-as.

Van egy internetes rádiókészülékem is, azt figyeltem meg, ha azt párosítom a telefonnal Bluetoothon, akkor nem tapasztalok szaggatást, így inkább a hangfalra gyanakszom.



febr. 15. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nekem néha le szokot csatlakozni a bluetoothról, de ahogy látom nem ez a hiba.

A spotify rendben, az a baj nem tudom mi az a audials play vagyis ebbe nem tudok segíteni,ami a MRS 777-et illeti én inkább JBL Extreme 3-mat használnék, de ez csak az én véleményem.

A JBL kisseb is és jobban szól.

Visszatérve a kérdéshez szerintem a hangszóróval lehet a baj.

febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!