Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem csatlakozik a PS4...

Miért nem csatlakozik a PS4 kontrollerem a konzolhoz?

Figyelt kérdés
El szeretném adni a Ps4-em, ezért a konzolt a gyári beállításokra vissza állítottam. Mindent ment, ahogy annak kellett, újraindult a konzol. Kéri, hogy csatlakoztassam USB kábellel a kontrollert és nyomjam meg a PS gombot, de nem történik semmi. Néha bal felül kiírja, hogy túl sok USB van csatlakoztatva a konzolhoz, pedig csak egy kábel van bedugva. A kontrolleren használtam a rejtett reset gombot is. Szerintetek mi lehet a probléma? A segítségeteket előre is köszönöm!

márc. 1. 10:18
 1/3 Gyakori93 ***** válasza:
Gyári usb kábel, avagy biztos hogy adat kábél. És nem csak a plusz minusz vezeték van benne?
márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyakori93 ***** válasza:
Kábel*
márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 a gyári USB kábelt használom hozzá, mindigis ezzel töltöttem a kontrollerekt.
márc. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!