Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek? A PS4 kontrollerem...

Sajtkukac69420 kérdése:

Mit tegyek? A PS4 kontrolleremet rácsatlakoztattam a telefonomra és nem csatlakozik vissza konzolra???

Figyelt kérdés
Próbáltam már USB kábellel is visszacsatlakoztatni de az istenért se akar vissza csatlakozni! Szerintetek mit tegyek? Aki ért hozzá az tud esetleg valamilyen más tanácsot adni? Válaszokat előre is köszönöm!

nov. 27. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonon felejtesd el a kontrollert a bluetooth eszközök közül. Csinálj egy factory resetet a kontrolleren. A bal ravasz mellett hátul van egy kis lyuk, egy tű vagy fogpiszkáló segítségével pár másodpercig tartsd lenyomva a gombot. Utána csatlakoztasd kábellel a konzolhoz.
nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Próbáltam a tanácsod szerint! Annyi a kérdésem, hogy úgy kell-e csinálni, hogy a konzol nincs bekapcsolva vagy úgy, hogy a konzol be van kapcsolva?
nov. 27. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Össze kell újra párosítani.


Press and hold the PS button and SHARE button on the wireless controller at the same time. The light bar on the back of the wireless controller will start flashing once pairing mode is active.

nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!