Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom orvosolni xbox...

Zftzdtre6tz kérdése:

Hogyan tudom orvosolni xbox 360on a hálózati problémát?

Figyelt kérdés
Nemrég beszereztem egy használt 2007 es xbox 360 (fekete) konzolt, viszont nem csatlakozik az internethez ezáltal live fiókba se tudok bejelentkezni és folyamatosan frissítést is kér, amit szintén nem tudok letölteni. Mikor a systemsbe be lépek és ott a network opcióra rá megyek, lekérem a hálózat adatait, végig megy az egészen egyedül mikor a live részhez érne kidob egy piros X et és bedobja hogy frissítsek. Usbről már megpróbáltam rá rakni a frissítést, de el sem indítja. Valaki tudja mi lehet a probléma, és hogy hogy lehetne ezt orvosolni? Köszönöm a válaszokat előre is!

márc. 14. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A frissítéseket le lehet tölteni USB meghajtóra a hivatalos weboldalról. Azon keresztül próbáld meg.
márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!