Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem müködik az utorrentem....

Francoskulcs kérdése:

Nem müködik az utorrentem. Pirosban van mindig ha betöltöm a letöltendő torrenteket. Az eggyik percröl a másikra romlott el. Zöld pipa nincs. Mi lehet a gond? Ha hálózati probléma van hogyan tudom orvosolni? Valami más ötlet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szerver oldali hiba van, akkor a torrentek Tracker fülének állapot oszlopa írja a tracker címével egy sorban.

Ezeknél az eseteknél sok dolgot nem tudsz csinálni, ha a tracker hibás (időtúllépés, visszautasított kapcsolat) akkor várni kell amíg jó nem lesz (automatikusan frissít), ha törölték a torrentet (unregistered) akkor más megosztást kell keresni, míg ha kitiltottak az oldalról akkor semmit nem tehetsz.


Ha kliens oldali hiba van, az elsődlegesen abból származhat hogy a kliens útvonala olyan helyre mutat ahol a fájlok már nem léteznek (átnevezted, áthelyezted, törölted). Ilyenkor újra meg kell adni a helyes célmappát a torrentre jobb klikkel kattintva a haladó beállításokban, vagy a torrent hozzáadásakor kell egyesével megadni a mappa helyét (vagy a beállítások mappák fülén megadni egy fix helyet).

2012. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azt vettem észre másik oldalrol engedi a töltést.

Ahonnan nem tudok tölteni,nem tudom mi lehet a gond.

Nem vagyok tiltva,a torrent létezik amit tölteni akarok,levelet nem kaptam hogy esetleg tiltanának.

A tracker névnél nem ir ki semmit hogy honnan töltök.

2012. dec. 9. 21:42
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
Kérj új Passkey (azonosítókulcs)-t az oldalon és töltsd le újra a torrenteket (még a seed-eket is)!
2012. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kértem új Passkey (azonosítókulcs)-t az oldalon és akkor ment tönkre az egész.

Utánna megint kértem,de ugyanugy rossz maradt.

2012. dec. 10. 14:58
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Az oldallal van a gond, kérj meg valakit ,hogy ellenőrizze!

Moderátor, tulajdonos...te tudod kik vannak az oldalon, írd le nekik a problémád, csak ők segíthetnek!

2012. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,majd leirom hogy mire jutottam.
2012. dec. 11. 18:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Passkeyval volt gond :)
2012. dec. 17. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!