Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A (z) Helyi kapcsolat nem...

A (z) Helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes IP-konfigurációval. Hogy tudom orvosolni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Ennek következtében nyögvenyelősen; az adapter, illetve a számítógép többszöri újraindítása után tudok csak felcsatlakozni az internetre.

2013. márc. 17. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki fix IP-t és akkor nem kell neki keresni. Hálózati kapcsolatok-Helyi hálózat-Tulajdonságok-TCP/IP protokoll-a következő IP cím használata: ide beírod, hogy 192.168.2.10 mondjuk, átjáró az marad alap, a DNS-t pedig lekérdezed parancssorból ipconfig /all paranccsal.
2013. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kábel modem?

router van?

2013. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Anonymus 0402 válasza:
Nálam is ugyan ez a hiba. Kábel modem és van router, de a router nélkül jól működik. Mit lehet neki csinálni?
2013. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekem a bonjour nevű program eltávolítása megoldotta!

2015. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Pár órája nekem is ez volt a problémám. Több órán keresztül próbáltam állítgatni, még a routert is reseteltem miatta, aztán kikapcsoltam az AVG tűzfalat, és minden rendbejött. :) Fogalmam sincs, hogy miért történt ez, szóval jól jönne ide valami okos emberke, de nekem ez is megfelel.
2017. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!