Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kábelszakadás megelőzésére...

K.O. kérdése:

Kábelszakadás megelőzésére van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Mit tudom én pl. betekerni szigszalaggal vagy ilyesmi gagyi megoldás is érdekelne..:D fülhallgatóról lenne szó, tehát vékony kábel, mennyire védené?

márc. 18. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Bluetooth
márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az igaz, de most kábeles van, nézegettem amúgy bluetooth-osokat is, de még nem találtam meg az igazit
márc. 18. 10:42
 3/12 A kérdező kommentje:
a mikrofon miatt is ragaszkodok hozzá, nekem a headset-ek nem jönnek be
márc. 18. 10:44
 4/12 A kérdező kommentje:

tokom is van, de félek ha baja lesz, akkor megint keresgélni kell másikat stb stb

tudom hogy hamar szakadnak a kábelek, ezért ha lenne valakinek valami megoldása, hogy kicsit meg lehessen hosszabbítani az élettartamát egy fülesnek, az jó lenne

nyilván ha nincs, akkor vigyázok ahogy tudok, ahogy eddig is, csak sajnálni szoktam a füleseimet, főleg hogy mire megszakad addigra már nincs forgalomban ugyanolyan

márc. 18. 10:49
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%

Szakadás oka általában a hajlítások okozta törés, anyagfáradás, amiben a spórolás / olcsóság is szerepet játszik.

Ezért is létezik a drágább kategóriában dugaszolással cserélhető kábel, ami külön is beszerezhető, persze az árát is megkérik.

Aki barkácsoló ember, tud forrasztani is, neki vannak esetleg lehetőségei (ha egyáltalán szét lehet szedni roncsolás nélkül), de ez a többségtől nem várható el.

márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

11:06

köszi, igen, egyik haver mondta hogy megcsinálja a régit, de nem mertem még vele zaklatni, elég kínlódós dolognak tűnik, és a másik az amit írsz is, hogy a szétszedésnél is lehetnek problémák, de legvégső esetben az lesz hogy szólok neki, végülis ő ajánlotta fel hogy megcsinálja, lehet szeret kínlódni:D

márc. 18. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy több mint 5 éves Panasonic füles van, ami már mindent megélt, ráléptem, leejtettem, a fiókban össze volt tekeredve más vezetékkel, csomós lett, stb stb de még mindig bírja, semmj baja.
márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

12:09

az igen, lehet még kapni olyat? mikrofon hangos? bicóhoz kéne csak, tehát drága se legyen:D

márc. 18. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Miki nincs rajta azt elfelejtettem írni.

De hangzásban is a legjobb árához képest. (Sokatt vettem, mindegyik hamar megtört)

[link]

márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

12:52

pont erre a típusra tippeltem:D mert rákerestem még azelőtt hogy belinkelted volna, nem is tűnik rossznak a vélemények alapján, lehet ez lesz a pótfülesem köszi:) de a vélemények alapján lehet a zenehallgatós is, sokan írták hogy nagyobb gumival még jobban szól, már kíváncsi vagyok

márc. 18. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!