Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinek van Rádiós Ébresztőóra...

Kinek van Rádiós Ébresztőóra SELECLINE CT-303 887285 használati utasítása. Megköszönném a tájékoztatást, hogy hogyan tudom a nyári időszámításra átállítani az órát?

Figyelt kérdés

#Rádiós Ébresztőóra SELECLINE CT-303 887285 #használati utasítása #Ébresztőóra SELECLINE CT-303 887285
ápr. 1. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg a sajátodat, én semmit nem találtam róla a neten, azon kívül, hogy az auchanban kapható. Vagy marad a kísérletezgetés a gombkombinációkkal, eddigi tapasztalataim alapján egy gombot nyomva kell tartani, 2 másikkal pedig hozzáadsz 1et a perchez vagy az órához, ezek általában így működnek, és jó esetben fel is vannak tüntetve a set, hour, minute feliratok is a gomboknál.
ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezd el jó hosszú ideig nyomva tartani a gombokat, aztán előbb utóbb csak elkezd villogni az óra. Ha ez megtörtént akkor lehet tovább kísérletezni, hogy melyikkel lehet állítani az órát és mivel lehet lementeni.
ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Google fordítás:

KEZELŐSZERVEK

1. „BE/KI” gomb

2. „IDŐ” gomb

3. „MIN” gomb

4. „DIMEN ELEV/PIROS FÜGG./REZGÉS” gomb

5. „ALARM 1” gomb

6. „ALARM 2” gomb

7. „IDŐ” gomb

8. Elemtartó rekesz

9. Tápkábel

ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, folytatom a kísérletezést.
ápr. 1. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 13:28


"2. „IDŐ” gomb" az óra lesz portugálul.

ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ma 14:28: "Google fordítás"
ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem, de azért attól még lehet gondolkozni és keresni az értelmét ha valami hülyeséget fordít. :)


Bár így is te jutottál a legtovább azzal, hogy megtaláltad a pdf fájlt.

ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Odaírtam az elejére, azért idéztem. Nem olvastam át, nem érdekelt, bocs.
ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár most hogy jobban megnézem, ez nem is az a modell, csak a találatok között volt. Mindenesetre remélem, a kérdésben segített, talán a beállítás ugyanolyan.
ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!