Milyen erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Egy fender squier sonic stratocaster gitárt néztem ki magamnak, úgy olvastam, hogy kezdők számára ez tökéletes, de nem tudom milyen erősítőt vegyek hozzá


A hangszerdiszkont oldalán nagyon sok féle van, de nem tudom melyik illik hozzá/ melyik az amelyik jó minőségű



ápr. 15. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Figyi haver, jól "elbeszélgetünk", de én ennél többet nem tudok neked segíteni, ha egy nyomorult youtube-ba nem tudod beírni, hogy Boss Mini Katana.


Keress egy tanárt, aki segít neked, és elmagyarázza a dolgokat.

ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne ilyen mini klozetot vegyél! Szokott használtan lenni Fender mustang V2, abból csípjél meg egyet olcsón. Nagyon jó hangja van szerintem és sokmindent ki tudsz tekerni belőle.
ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A boss katana az egy legendásan sz@r egy erősítő ! Akkor már tényleg inkább egy fender, roland, vox, de még a Marshall code is jobb nála.
ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 Ráadásul elemmel megy mint a szokol rádió, egy vicc nem pedig gitár erősítő. És ezért a sz@rért elkérnek negyven-ötven ezret is. Ennyiért már színpadra Randall fejet lehet kapni basszus.
ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!