Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telekom kaon co1600 set-top-bo...

Telekom kaon co1600 set-top-box-al fogható iptv?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés de nemrég ugye elkezdett megszünni a telekomnál a sat tv ezért nálunk kb fél éve már iptv van de kicsit hiányzik a régi kaon box amit sajna el is vittek de arra vagyok kíváncsi hogy mivel van rajta rj45 bemenet vajon lehetne-e iptv-hez használni mert ha igen akkor talán veszek egyet használtan tudom hülyeség meg pénz kidobás de én az az ember vagyok aki szeret ilyenekkel sz@rakodni csak azért hogy vissza hozza a régi dolgokat amiket hiányol:D

#T-Home #IPTV #Telekom #Kaon co1600 #Kaon mediabox #Telekom set-top-box
ápr. 17. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Biztos vagyok benne hogy jó telekom iptv-hez
Nem próbáltam de szerintem igen
Nem próbáltam de szerintem nem
Biztos hogy csak sat tvhez volt jó
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem . A RJ45 bemenet a Káin Bodokon csak szerviz célokra szolgál . IPTV-hez IPTV szabványt Támogató box kell.
ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, mégegyszer : A KAON boxok RJ45 bemenetei csak szerviz célokra jó , szoftveres én nem képesek az IPTV szabványra sőt nem is net képesek . IPTV vételéhez IPTV szabványt támogató box szükséges esetleg egyes tv okosítok app telepítés után képesek lehetnek IPTV vételre ( ilyen pl az Yettel TV által adott Androidos okositon futó Yettel Tv app)
ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor sajna meg kell béküljek az új Tatung STB-vel

:( :D

ápr. 18. 00:23
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

IPTV boxot a szolgáltató szervere egyedi hardveres azonosító alapján ismeri fel, osztja ki az IP-címet és a műsorokat, amire az adott előfizető jogosult.

Ezért nincs értelme a piacon vásárolni, nem tudod regisztrálni a szolgáltatónál, vagy náluk már valószínűleg nyilvántartott, eltűnés miatt, valaki nem adta vissza stb.

Ez nem olyan, mint egy standard DVB-C box (TV), ami a Digikábelen is kompatibilis például és csak vevő.

IPTV-box viszont oda-vissza kommunikál.

ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!