Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősitő, használható a...

Valter6672 kérdése:

Autós erősitő, használható a házba? /ill. ezt a hangszórót hogy tudnám bekötni bentre? /SAL WRC 12 BP/A

Figyelt kérdés

Mivel ez a hangszóró autóba való, de én bent szeretném használni, megoldható lenne, hogy bent használjam?


Erről lenne szó: SAL WRC 12 BP/A


[link]


[link]


Itt látható a hátulja/ ez egy beépitett erősítős/


a LOWINPUTBA kell dugnom a BAL-JOBB hangot, és akkor ehez van egy 220as kábel? vagy hgy működik?


2010. nov. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a cucc 12V-os, ezért nincs hozzá 230V-os kábel.

Szerezned kell egy tápegységet hozzá, ami lead vagy 30-40 ampert 12V-on.

Számítógép táppal ne használd, csak tönkretennéd vele. Kezdésnek talán akkuról be tudod üzemelni.

2010. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 I(L)TECHNO válasza:

Nekem működik számítógép táppal, persze a tápba szereltem még 3 ventit, mert erősen melegedne! A Ventiket egy másik adapterről hajtom!

Nekem egy 600 W-os MNC szubcsövem van..igaz a táp kb. 120 W-ot ad az erősítőnek, de én mondom neked úgy szól, hogy nyáron ablakot kell nyitnom nehogy kitörjön :D

2011. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!