Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyalog használható az autós gps?

Gyalog használható az autós gps?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lemerül hamar, de igen.
2010. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
természetesen, hiszen a gps- nek teljesen mindegy, hogy hol tartózkodik, csak a tápellátását kell megoldani.
2010. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Sőt például az I-go-nak van gyalogos útvonaltervezés opciója is...
2010. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
garminnak is van gyalogos utvonaltervezoje.
2010. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az újabb nokia telefonokban (E series) van gyalogos GPS és ingyenes a használata.
2010. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És nem szól rád ha gyorsabba mész mint a megengedett sebesség. :)
2010. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Főzős Laci ***** válasza:
Természetesen használható,csak vannak kisebb utak,járdák;amiket nem ismer fel.Egyébként aki szereti az ilyen kütyüket nyomogatni,annak direkt jó:mert például figyelheti,hogy milyen sebességgel halad!40/F
2010. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én próbáltam Londonban használni,de képtelenség volt mert én gyalog "behajtottam " az egyirányúba,mert értelemszerűen nem fogok feleslegesen háztömböket kerülni,és emiatt állandóan újratervezett....újratervezett,újratervezett.... ki akart vinni az egyirányúból... ezért inkább kikapcsoltam és megszólítottam az első lonmdonert h excuse me,can you tell me,where can I find....


:)))))))

2010. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!