Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1 Sony Vaio VGN-FW21E laptopot...

1 Sony Vaio VGN-FW21E laptopot 1 LG LH-D6430 házimozi rendszerrel szeretném összekötni. Hogyan tudnám ezt megoldani? Milyen kábel kellene hozzá, mert nem jöttem rá?!

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A házimozin milyen bemenet van?
2010. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megelőlegezem a választ. Mivel a házimozin valószínúleg 5.1 bemenet van, a laptopon pedig csak szereó, ezért vegyél egy ilyet

[link]


Kb 4 ezresből megvan postával.

2010. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a linket, csak nem tudom miért, de nem jó. Annyira nagyon nem vagyok jó számtech-ből, szóval nem tudom, h milyen ki/bemenet van rajtuk. De vettem egy jack RCH kábelt, mert elvileg az jó.

Bedugtam a laptopba meg a házimoziba is, de csak elvette a hangot a laptopból. A házimozin nem szólalt meg semmi sem.

Kell valamit bütykölni a laptopon, vagy a házimozin? Ha igen, mit? Valaki légyszíves közölje velem. Köszönöm.

2010. dec. 21. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A házimozin AUX, EXT, LINE, Video vagy ilyesmi, arra kapcsolj.
2010. dec. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!