Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gitárkombót vegyek...

Milyen gitárkombót vegyek otthoni használatra? Elég a 12 wattos, vagy inkább 20 wattosat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Ha csak gyakorlásra kell, bőven elég a 12 wattos. Van annak is hangereje bőven.
2011. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 böiler válasza:
100%

Szerintem is elég a 12.


Illetve még annyit, hogy szerintem a powerstate márkát kerüld. Én sajnálom, hogy első erősítőnek ezt választottam.

Viszont haveromnak van egy Line 6 Spider kombója, az nagyon faszályos. Azt hiszem, hogy az 15 wattos, de valami kurv@ jól szól!


Én meg most elvagyok egy Ibanez erősítővel, 150 W. :)


17/F

2011. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok. Konkrétan egy Orange márkájú kombón, illetve egy Line6-en gondolkozom :)
2011. jan. 1. 20:31
 4/5 böiler válasza:

A Line6 az szerintem jó. Mondjuk abból nincs 12W, csak 15. Azt hiszem. :D


Viszont másrészről az Orangeról mindenhonnan azt hallani, hogy milyen jó kis cucc. Csak hihetetlen ocsmány mind szerintem. De ez relatív. :D


Szóval szerintem ha tudsz, akkor le kell menned egy boltba, egymásmellé rakatni a 2 erősítőt, aztán próbáld ki őket. :)

Viszont a Line6 az jó. Azt csak ajánlani tudom.

2011. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Panelban lakom, de még a két wattos Marshall MS-2-esem is kiszakítja a falakat :D
2011. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!